.linkwithin_inner { margin: 12px auto !important; } .linkwithin_posts a div { -webkit-border-radius: 50px; -moz-border-radius: 50px; border-radius: 50px; } }

niedziela, 14 lipca 2013

Wracam!

Cześć dziewczyny :)

Miałam dość długą przerwę w blogowaniu i szczerze mówiąc cały czas wahałam się czy wracać do blogowania. Głównie przez to, że był to dla mnie okres matur (które udało mi się dobrze zdać :)),  miałam plan iść do pracy (który szybko mi się odwidział) no i brakiem pomysłów o czym by tu Wam pisać, żeby nie było tego samego co na większość blogów (oczywiście są takie rzeczy i sprawy, o których każda musi napisać :P). Ale postanowiłam, że znów spróbuję.

Pewnie większość z Was przestało do mnie zaglądać, w sumie nic dziwnego, bo nie było nowych postów, ale mam nadzieję, że wrócicie i, że zdobędę nowych obserwatorów :)
Mam straszne zaległości w komentowaniu i przeglądaniu Waszych blogów, ale postaram się je szybko ogarnąć i nadrobić. 

No więc to by było na tyle, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. 

Dziś pokażę Wam kolejny raz moją ukochaną czerwień na paznokciach, tyle, że tym razem w odcieniu malinowym. Zmieniłam też kształt paznokci na migdałki i powiem Wam, że jestem strasznie z nich zadowolona, mimo, że są krótkie i pewnie długo to potrwa zanim porządnie urosną. Moje palce wyglądają na szczuplejsze i dłuższe. Strasznie mi się ostatnio podoba taki manicure, że każdy paznokieć jest pomalowany w innym stylu, ale zachowana jest podobna kolorystyka. Lakier to malutki Miss Sporty nr 535.
Poprzednim razem też pokazywałam Wam czerwień, ale w wersji pomarańczowej. Możecie zobaczyć ją tu: KLIK.

Czytałam coś o obserwatorach, że od 1 lipca miało nie być tej opcji, ale z tego co sprawdzałam, to chyba nadal działa, więc nie będę tworzyć Bloglovin'a.
Ja uciekam zrobić sobie śniadanie. Zamierzam dziś przeleżeć cały dzień w łóżku :D
Pozdrawiam,4 komentarze:

Bardzo się cieszę z każdego komentarza, nie boję się również krytyki. Wręcz przeciwnie - dzięki temu będę wiedziała co zmieniać a co nie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...